Головна | Реєстрація | Вхід | RSSВівторок, 19.03.2024, 07:19

Український портал "Освіта"

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Цікаві факти української освіти та науки » Освіта за кордоном » Відгуки про освітню програму Moja Edukacja в Польщі
Відгуки про освітню програму Moja Edukacja в Польщі
FoxRiverrrДата: Вівторок, 26.01.2016, 11:42 | Повідомлення # 1
Рядовий
Група: Пользователи
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Доброго дня, цікавить позитивний чи негативний досвід про компанію "Moja Edukacja". Хочемо брата відправити навчатись у Польщу, вийшли на освітню програму Moja Edukacja. Люди начебто там організовані та професійні, але поки контракт ми ще не підписували, хочемо більше дізнатись про цю компанію. Буду вдячний якщо поділитесь досвідом.
 
OsherДата: Вівторок, 26.01.2016, 11:59 | Повідомлення # 2
Рядовий
Група: Пользователи
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Привет, опыта сотрудничества с фирмой Moja Edukacja я не имела. Но поискала в интернете и нашла несколько отзывов, все положительные, зашла на их сайт http://mojaedukacja.com/ все четко и доступно описано. Лично для меня они внушают доверие, но решение принимать вам...

Повідомлення відредагував Osher - Вівторок, 26.01.2016, 12:10
 
rudkovskyvova77Дата: П`ятниця, 08.04.2016, 00:10 | Повідомлення # 3
Рядовий
Група: Пользователи
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Не міг точно визначитись зі спеціальністю. Знав, що хочу економічну спеціальність і вчитись хотів у Варшаві.
Тоді звернувся  за послугами у Moja Edukacja. Сподобалось їх відношення та сумлінний підбір
спеціальностей, враховуючи мої побажання, тому порадившись, обрали з батьками саме цю фірму.


Повідомлення відредагував rudkovskyvova77 - П`ятниця, 08.04.2016, 00:11
 
borusborusykДата: Неділя, 26.06.2016, 17:59 | Повідомлення # 4
Рядовий
Група: Пользователи
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Можете сміло підписувати з ними контракт, люди там серйозні....мені це і сподобалося в Moja Edukacja. Зробили все що і просив....Особливо сподобалося що все було швидко...і без морочіння голови
 
rudkovskyvovaДата: Четвер, 12.01.2017, 23:45 | Повідомлення # 5
Рядовий
Група: Пользователи
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
Чудова фірма. Хлопці серйозні та організовані. При укладанні договору розібрали всі пункти що було не ясно. Дякую! Без "підводних каменів". До речі, знижка реальна - https://mojaedukacja.com/vartist-poslug, не фікція ))))

Повідомлення відредагував rudkovskyvova - Четвер, 12.01.2017, 23:49
 
forumosvitaДата: Понеділок, 18.12.2017, 20:22 | Повідомлення # 6
Рядовий
Група: Пользователи
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Moja Edukacja - справді достойна компанія. Допомагали зі вступом в Варшавський університет. Крім оформлення документів на вступ також допомогли з візою та організували переїзд. Дуже вдячний за підтримку та віру в мої сили. Всім рекомендую
 
natalasokolova186Дата: Понеділок, 21.10.2019, 13:09 | Повідомлення # 7
Рядовий
Група: Пользователи
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
Кого цікавить Moja Edukacja рекомендую прочитати ось цю статю http://uzinform.com.ua/news/2017/12/19/151762.html

Повідомлення відредагував natalasokolova186 - Понеділок, 21.10.2019, 13:10
 
Форум » Цікаві факти української освіти та науки » Освіта за кордоном » Відгуки про освітню програму Moja Edukacja в Польщі
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:


Copyright KING © 2024
Хостинг від uCoz