Головна | Реєстрація | Вхід | RSSВівторок, 19.03.2024, 06:26

Український портал "Освіта"

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Цікаві факти української освіти та науки » Освіта за кордоном » Освіта в Польщі від програми Освітаполь (Відгуки і рекомендації, чи варто користуватися послугами)
Освіта в Польщі від програми Освітаполь
ndanДата: Понеділок, 30.09.2013, 12:53 | Повідомлення # 1
Рядовий
Група: Пользователи
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Цікавлять відгуки про компанію Освітаполь - багато читав про них, цікаво, чи мав хтось справу з цією компанією і які враження. 
Відгуки про Освітаполь в інтернеті в основному позитивні, схиляюся до того, щоб скористатися їх послугами, але оскільки ціна немала, то хочеться ще почути думки людей.
 
ivlesДата: Четвер, 03.10.2013, 12:16 | Повідомлення # 2
Рядовий
Група: Пользователи
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Я вчуся зараз в Університеті інформаційних технологій, поступала минулого року через Освітаполь. Зараз, маючи мої теперішні знання і досвід, я може би і подумала над тим, щоб поступати самостійно, але повірте, після закінчення школи вступ в закордонний вуз – це щось настільки складне.. не тільки для мене, але й для моїх батьків, вони ж не кожного дня вирішують всякі питання з документальним оформленням і т.п. А в Освітіполь просто буквально говорили, що робити, консультували по кожному кроку, давали поради, а більшість питань вони самі вирішували, за що я дуже вдячна Освітіполь. Не скажу, що все там зовсім ідеально – були затримки на кордоні, тяганини з поселенням, але співробітники Освітаполь в ці моменти докладали всіх сил, аби вирішити всі виникаючі питання. Саме тому послуги Освітиполь я можу рекомендувати і зрештою рекомендую своїм молодшим друзям, котрі наступного року хочуть поступати.
 
polosvitaДата: Понеділок, 25.01.2016, 18:56 | Повідомлення # 3
Рядовий
Група: Пользователи
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
До своєї роботи консультанти в ОсвітаПоль ставляться дуже відповідально, це приємно. Варто ще відмітити, що при виникненні форс-мажорних питань до їх вирішення підключаються не тільки співробітники ОсвітаПоль, але й директор, завдяки чому більшість таких питань вирішуються дуже швидко. Через Освітаполь мій син поступав цьогоріч, в цілому їх роботою задоволені
 
ilona_omelchukДата: Понеділок, 01.02.2016, 15:53 | Повідомлення # 4
Рядовий
Група: Пользователи
Повідомлень: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
А я користувалась послугами проекту Moja Edukacja, мені вони дуже допомогли. При підборі квартири власники не погоджувалися підписати договір менш як на 12 місяців, але завдяки працівникам Моя Едукація договір відредагували і домовилися про оренду тільки на час навчання. На їхньому сайті http://mojaedukacja.com/ розписані основні послуги. Допомагають формувати пакет документів, теж самому важко з цим справитись

Повідомлення відредагував ilona_omelchuk - Понеділок, 01.02.2016, 17:06
 
helviaДата: Четвер, 28.04.2016, 14:37 | Повідомлення # 5
Рядовий
Група: Пользователи
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Про Освіту ПолЬ чули давно, десь біля 10 років тому дочка наших родичів поступала з їх допомогою до Університету Психології у Варшаві. Коли наш син захотів вчитися у Польщі, то звернулися також до них. Нам допомогли вибрати університет, спеціальність, розрахувати бюджет студента. Ми не їздили особливо за кордон, тож було трохи стрьомно. Але побачили фотографії, відео, нам розказали як все буде. зараз син навчається на третьому курсі і працює  у маркетинговій компанії. З роботою теж у Варшавсьому офісі ОсвітиПоль порадили. Тож ми задоволені і вам радимо.
 
JelunДата: Середа, 21.11.2018, 22:59 | Повідомлення # 6
Рядовий
Група: Пользователи
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
До комента вище можу додати, що https://mojaedukacja.com/vyja-osvita-polshi - дійсно чудовий варіант для бажаючих отримати вищу освіту в Польщі. Приєднуюсь до позитивних відгуків про них. Навіть за весь цей час не розгубили якість. Можу сказати точно, бо поступав цього року з ними і все пройшло дуже гладко))
 
Форум » Цікаві факти української освіти та науки » Освіта за кордоном » Освіта в Польщі від програми Освітаполь (Відгуки і рекомендації, чи варто користуватися послугами)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:


Copyright KING © 2024
Хостинг від uCoz